Ювентус - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

"Ювентус" і "Реал" видали відмінний поєдинок між собою в Лізі Чемпіонів, який завершився внічию. На голи Відаля і Льоренте "Реал" відповів влучними ударами Роналду і Бейла.

5 листопада, 21:45
Турин, "Ювентус Арена"
Ювентус - Реал, 2:2
Голи:
Відаль, 42 (з пенальті), Льоренте, 65 - Роналду, 52, Бейл, 61
Ювентус: Буффон, Касерес, Барцальї, Бонуччі, Погба, Маркізіо, Пірло, Асамоа, Відаль, Тевес, Льоренте
Реал: Касільяс, Варан, Пепе, Рамос, Марсело, Хедіра, Бейл, Алонсо, Модріч, Роналду, Бензема

Звучить фінальний свисток. Прекрасний рахунок 2:2!

90 хв. Погба бив по центру воріт з-за штрафної - прямо в руки Касільяса.

Ювентус - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів88 хв. Замість Льоренте виходить Джовінко.

85 хв. Більш впевненіше виглядає в останні хвилини Реал, якого явно влаштовує рахунок на табло.

Ювентус - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів81 хв. Замість Бензема вийшов догравати матч Хесе. А у Юве йде Тевес - замість в грі Квальярела.

79 хв. Відмінно пробив Тевес з-за штрафної, але не менш відмінно зіграв Касільяс, діставши м'яч з кута своїх воріт.

Ювентус - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів75 хв. Карло Анчелотті змінює Бейла на Ді Марію.

Ювентус - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів72 хв. Бонуччі грубо зупинив зміщення в центр Рамоса.

Ювентус - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів71 хв. Замість Алонсо вийшов Аллараменди.

68 хв. Рамос віддав просто шикарну передачу низом з центру поля на вихід Бензема, але француз не влучає по воротах з вигідної позиції!

Ювентус - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів65 хв. Ось вам і мегагра! Льоренте зрівнює рахунок! Касерес виконав крученную подачу з правого флангу і Фернандо виграв верхову боротьбу у Варана!

Ювентус - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів61 хв. Красивий гол від Реала номер два! Марсело віддав відмінну дальню передачу зі своєї половини поля на Роналду, той прийняв м'яч, змістився в центр і віддав на Бейла. Валлієць прибрав захисника і сильно низом відправив м'яч за спину Буффону!

59 хв. В Маркізіо просто супер момент! Спочатку він завершував простріл зліва від Погба - Касільяс відбив. А його ж добивання витягнув з лінії воріт Рамос!

56 хв. Алонсо відмінно приклався по м'ячу, але поперечина врятувала Юве від другого гола!

Ювентус - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів52 хв. Зрівнює рахунок Реал! Касерес невдало віддав пас назад, м'яч підхопив Бензема і віддав на хід Роналду, який впевнено переграв Буффона!

50 хв. З самого початку другого тайму Реал активніше діє. Довго тримають іспанці м'яч на половині поля суперника.

47 хв. І відразу Реал пішов в атаку - Бейл не дуже вдало пробив з лінії штрафної.

Свисток на перерву

Ювентус - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів45 хв. Пірло грубо виконав підкат проти Алонсо в центрі поля.

Ювентус - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів42 хв. І Артуро Відаль відкриває рахунок! Сильний удар під поперечину!

Ювентус - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів40 хв. Варан збив Погба своєму штрафному! Пенальті!

38 хв. Маркізіо непогано пробивав здалеку - Касільяс дістав, а нормальне добивання у Тевеса не вийшло.

Ювентус - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів35 хв. Модріч грубо підкотився під Погба.

32 хв. Не вдалося Відалю нормально пробити по воротах після скидки Льоренте. А до воріт було зовсім мало...

28 хв. Блискуча реакція Касільяса зараз рятує Реал від голу! Тевес навісом відправив м'яч у штрафну, звідки Льоренте впритул бив головою, але Ікер ногою вибив м'яч з лінії воріт.

26 хв. Пірло пробив з-за штрафного - вище воріт.

23 хв. Тевес виконав навіс з лівого флангу і Відаль спробував вдарити головою. Вийшло не дуже.

21 хв. Зовсім слабо виглядає Реал в атаці. Роналду спробував пробити метрів з 35-ти, але м'яч полетів набагато вище воріт.

17 хв. Погба прострілював у воротарський майданчик, звідки Марсело зрізав м'яча у свої ворота. Але Касільяс зміг зреагувати і врятувати свої ворота.

16 хв. Добре тримають м'яч гравці Юве. А при втраті, відразу включається досить жорсткий пресинг і Реалу складно переходити центр поля.

13 хв. Льоренте перехопив пас назад і майже пройшов Варана. Але захисник зміг заблокувати удар іспанця.

10 хв. Роналду увійшов в карний майданчик справа і від кута пробив у дальній кут. Трохи не влучив по воротах португалець.

9 хв. Довго володіють м'ячем гравці Ювентуса на половині поля суперника. Але окрім кружляння навколо штрафної, нічого не створюють підопічні Конте.

5 хв. А ось і перший удар. Погба пробив здалеку, але не влучив по воротах.

3 хв. Активніше почали гру італійці, але не вистачає поки точності їх завершальним пасам.

Все готово для початку матчу. Поїхали!

Добрий вечір, дорогі друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу Ліги Чемпіонів "Ювентус" - "Реал".

У групі перед грою "Реала" з "Ювентусом" команди розташувалися в такому порядку:

1. Реал - 3 перемоги - 9 очок
2. Галатасарай - 1 перемога, 1 нічия, 1 поразка - 4 очки
3. Бвентус - 2 нічиї, 1 поразка - 2 очко
4. Гопенгаген - 1 нічия, 2 поразки - 1 очко

"Реал" та "Ювентус" зіграли між собою 15 ігор. І ні разу не було в їх протистоянні нічиї. 8 перемог у "бланкос" та 7 перемог у "Ювентуса". Мадридці забили на 5 голи більше, ніж "Ювентус" - 17-12 на користь "Реала".

В минулому матчі цих команд, який відбувся два тижні тому, перемогу здобув мадридський клуб. Тоді команди забивали лише в першому таймі. У "Реала" двічі відзначився Роналду, а за "Юве" забив Льоренте.

В останньому турі Прімери "Реал" впорався з "Райо Вальєкано". За "галактікос" відзначилися дублем Роналду і ще один гол на рахунку Бензема. А "Ювентус" зусиллями Погба на виїзді впорався з "Пармою".

Додамо, що РБК-Україна також проведе онлайн трансляції матчів "Шахтар" - "Байєр".