Збірна України поступилася збірній Словенії на Чемпіонаті світу з хокею

У Кореї в матчі Чемпіонату мірі з хокею в дивізіоні 1А зустрічалися збірні Словенії та України. Поєдинок відбувся 24 квітня.

Поразка від словенців завершила для української збірної боротьбу за вихід у вищий дивізіон. Перший період збірна України провалила - 0:2. Але у другій частині гри спочатку Міхнов вставив ключку під кидок Наваренко, а потім Петрухно класно пробив верхи і рахунок став рівний. А на початку третього періоді українці і зовсім вийшли вперед - Белухін точним кидком завершив комбінацію своєї команди. Але радіти підопічним Назарова довелося недовго - через 30 секунд рахунок став рівний, коли Мушич раніше всіх зреагував на добивання після удару свого партнера. Через пару хвилин Муршак вивів словенців вперед, а Голичич поставив "крапку" у матчі.

Збірна України з 4 очками продовжує знаходиться на 4 місці в групі. Наступний свій матч збірна України зіграє проти Південної Кореї 26 квітня.