Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Крузейро"

Шахтар - Крузейро. У столиці Бразилії "гірники" завершать свій південноамериканський тур грою проти місцевого чемпіона. Дивитися матч "Шахтар" - "Крзейро" можна на каналі "Футбол 1", а онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на нашому сайті о 20:30.

Шахтар - Крузейро. У столиці Бразилії "гірники" завершать свій південноамериканський тур грою проти місцевого чемпіона. Дивитися матч "Шахтар" - "Крзейро" можна на каналі "Футбол 1", а онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на нашому сайті о 20:30.

25 січня, 21:00
Бразиліа, "Національний стадіон"
Шахтар - Крузейро, 1:1
Гол: Тейшейра, 15 - Жудиван, 67
Шахтар: Каніболоцький, Ракицький, Кривцов, Ізмаїл, Степаненко, Тейшейра, Ілсіньо, Марлос, Тайсон, Луїс Адріано
Крузейро: Фабіо, Майці, Лео, Бруно Родріго, Жилсон, Енріке, Сеймур, Баптиста, Маркиньос, Вільям, Даміао

Кінець матчу

90+2 хв. Гладкий пробив від лівого кута штрафного, але удар прийшов прямо в голкіпера.

89 хв. Ордець бив головою після подачі кутового, але удар вийшов дуже неточним.

Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Крузейро"84 хв. А Дентіньо вийшов замість Срни.

Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Крузейро"82 хв. Тейшейру змінює в грі Малишев.

77 хв. Якщо команди не збільшать темп, гру можна закінчувати. Занадто монотонно зараз діють гравці.

72 хв. Впав темп гри зараз. Команди ніби взяли перерву.

Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Крузейро"67 хв. Зрівнює рахунок Крузейро! Жудиван зумів втекти на ворота Каниболцкого від центру поля. З першої спроби форвард пробити голкіпера не зміг, а от на добиванні був точний.

Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Крузейро"65 хв. Ордець і Азаведо замість Ракицького і Ісмаїлі з'явилися в грі.

62 хв. Знову намагається заспокоїти гру Шахтар, володіючи м'ячем. Занадто розірвалися дії на полі до цього.

57 хв. Фред вивів Бернарда один на один, але молодий бразилець не зміг реалізувати момент.

54 хв. Баптиста отримав м'яч на вході в штрафну, наблизився і пробив - м'яч трохи розминувся з воротами.

53 хв. Коста відмінно прорвався через центр і пробив з лінії штрафного - Фабіо довелося вступити в гру.

51 хв. Знову початок тайму виходить більш активним в Крузейро. Але моментів все одно поки немає.

Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Крузейро"46 хв. Коста, Кучер, Фред, Бернард і Фернандо з'явилися в грі.

Другий тайм починається

Перерва

43 хв. Знову Шахтар збиває атаки суперника своїм володінням м'яча. Але гра в основному відбувається в центрі поля.

38 хв. Ух! Лео пробив головою після подачі кутового, але влучив м'ячем у штангу!

33 хв. Не вдається Крузейро ніяк підібратися до воріт Каніболоцького. Поки захист Шахтаря грає дуже впевнено.

28 хв. Знову донеччанам вдалося забрати м'яч під свій контроль. Поки що, вони відверто краще виглядають своїх суперників.

Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Крузейро"23 хв. Адріано отримав ушкодження і його змінив Гладкий.

20 хв. Ілсіньо дали завершити атаку дальнім ударом. Правда, бразилець пробив неточно.

Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Крузейро"15 хв. Забули накрити Тейшейру захисники Крузейро, якого знайшов Тайсон. Алекс розвернувся і пробив. М'яч від рук голкіпера влетів у ворота!

13 хв. Срна м'яко навісив і Кривцов бив головою, але м'яч від поперечини полетів за ворота.

7 хв. Вдалося гірникам зараз трохи вирівняти гру. Але поки до воріт один одного суперники не доходять.

2 хв. Поки краще виходить грати у Крузйеро. Більше у них м'яч тримається і швидко вони пересуваються по полю.

Почався матч

"Гірники" завершують перший у своїй історії тур по Бразилії грою проти найкращої команди країни - "Крузейро". Попередні матчі "гірників" не були кращими в їх виконанні, але на зборах більшого не варто очікувати.

Лише кілька гравців "Шахтаря" зараз близькі до доброго стану форму. Принаймні, на тлі також готуються до ігор бразильських клубів. Особливо це стосується захисту, де помилки відбуваються досить часто.

"Крузйеро" чотири рази ставав чемпіоном Бразилії, два з яких вони здобули в останні роки. Так що, сміливо можна чекати самого серйозного суперника "гірників" на цьому зборі, де поки здобута лише одна перемога.