Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"

У центральному матчі англійського чемпіонату "Манчестер Юнайтед" продовжив переможну серію, розгромивши вдома "Ліверпуль".

14 грудня, 15:30
Манчестер, "Олд Траффорд"
Манчестер Юнайтед - Ліверпуль, 3:0
Гол: Руні, 12, Мата, 40, ван Перси, 71
Манчестер Юнайтед:
Де Хеа, Джонс, Еванс, Каррік, Янг, Валенсія, Феллаїні, Мата, Руні, ван Персі, Вілсон
Ліверпуль: Джонс, Морено, Джонсон, Шкртел, Ловрен, Коутіньйо, Хендерсон, Лаллана, Аллен, Стерлінг, Джеррард

Звучить фінальний свисток

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"89 хв. Філа Джонса змінює МакНеир.

87 хв. Ван Персі класно обіграв захисника і пробив з лінії штрафного і пробив, але Джонс показує, що він не гірше де Хеа.

85 хв. Маркович відмінним пасом вивів Балотеллі на удар, але де Хеа знову врятував свої ворота!

82 хв. Знову де Хеа! Балотеллі бив після прострілу, але іспанець грає сьогодні просто чудово!

81 хв. Ван Персі непогано пробив з-за штрафної, але Джонс зіграв надійно.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"77 хв. Фалькао дограє матч замість Руні.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"74 хв. Белотелли грубо зіграв проти Еванса.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"71 хв. Третій гол!!! Контратака МЮ завершувалася поганим пасом Руні на ван Персі, яку слабо вибив захисник. М'яч підхопив Мата та віддав таки на голландця, який відправив снаряд у сітку воріт!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"71 хв. Еррера змінює Вілсона.

67 хв. Де Хеа! Стеринг віддав під удар Балотеллі на лінії воротарського, який пробив, але воротар МЮ встиг переправити м'яч у поперечину!

64 хв. Ван Персі міг забити третій гол після прострілу Валенсії, але трохи не влучив у ворота.

62 хв. Вдалося гостям забрати м'яч собі і притиснути суперника до воріт, але ні пробити, але віддати пас у штрафну захисники МЮ не дають.

57 хв. Ліверпуль заробив непоганий штрафний, який жахливо пробив Маріо Балотеллі, влучивши в стінку.

52 хв. Ван Персі вивів на ударну позицію Руні, але його удар взяв Джонс.

50 хв. Що творить де Хеа?! Обікрав його Стерлінг, обіграв і бив по порожніх воротах, але іспанець зумів відбити і цей удар!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"46 хв. На полі з'явився Балотеллі замість Лаллана.

А ось і другий тайм

Йдемо на перерву

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"44 хв. Руні награв уже на картку.

42 хв. Стерлінг пробив головою після подачі справа, але де Хеа знову забрав м'яч.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"40 хв. Другий гол МЮ!!! Джонс зумів подати з лівого флангу, м'яч дійшов до всіма забутого Хуана Мату, який спокійно головою відправив м'яч у ворота!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"36 хв. Забагато карток, як для першого тайму. Ще й Еванс встиг відзначитися.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"29 хв. Аллан збив Валенсію на фланзі.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"26 хв. Коло Туре виходить замість Джонсона, який отримав пошкодження.

23 хв. Знову де Хеа відбиває удар Стерлінга з досить гострого кута.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"22 хв. Джонс просто зніс суперника в центральному колі

18 хв. Джеррард непогано пробив здалеку після знижки Стерлінга. Але знову де Хеа зіграв на належному рівні.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"12 хв. А у відповідь МЮ забиває! Валенсія залишив у дурнях двох захисників і прострілив на лінію штрафного, звідки Руні низом відправив м'яч у сітку!

12 хв. Лаллана вивів Стерлінга на побачення з де Хеа, але голкіпер рятує після удару нападника!

9 хв. Тільки зараз МЮ зміг перейти в атаку, але після пасу Валенсії захисники вибив м'яч зі штрафної.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль"5 хв. Феллаїні грубо виконав підкат проти Лаллана.

2 хв. Матч активніше починають гості. Пройшла серія подач в штрафну МЮ, але завдати акцентований ніхто з гравців Лівера не зміг.

Обидві команди вже готові починати поєдинок

Добрий день, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу англійського чемпіонату МЮ - Ліверпуль.

В останні роки футболісти "Манчестер Юнайтед" могли дивитися на суперників з Ліверпуля зверхньо. Справи у "червоних" не ладналися, а "червоні дияволи" збирали один титул за іншим. Але варто було тільки серові Алексу Фергюсону вирушити на заслужений відпочинок, як "Юнайтед" зазнав однієї з найболючіших поразок у новій історії. У минулому сезоні "Ліверпуль" вивіз з "Олд Траффорду" перемогу, розгромивши "МЮ" з рахунком 3:0. Така зухвалість привела в лють навіть Фергюсона. В одному з інтерв'ю він заявив, що був сильно роздратований тією грою.

В результаті Девід Мойес був успішно відправлений у відставку, а "МЮ" на колишні позиції намагаються повернути Луї Ван Гал. У минулому турі "Юнайтед" не без частки везіння переграв у гостях "Саутгемптон". І ця перемога стала вже п'ятою поспіль. Але для повного щастя шанувальникам "МЮ" явно не вистачає успіху в матчі з заклятими суперниками.

"Ліверпуль" зараз переживає непрості часи. У Прем'єр-лізі "червоні" застрягли в середині турнірної таблиці, а в Лізі чемпіонів підопічним Брендана Роджерса довелося задовольнятися малим. "Ліверпуль" не тільки пропустив в плей-офф скромний "Базель", але ще і виглядав гірше за суперника на "Енфілді". Поки Брендану Роджерсу ще не погрожують відставкою, але позиції наставника "Ліверпуля" явно похитнулися. "Червоним" дуже потрібно повернути впевненість у власних силах. І матч на "Олд Траффорд" надасть такий шанс.