Стенограма онлайн-трансляції матчу "Інтер" - "Дніпро"

Незважаючи на перевагу, "Дніпро" програв виїзний матч Ліги Європи проти "Інтера".

Стрімінг матчу "Інтер" - "Дніпро" в прямому ефірі і освітлення на мобільних платформах здійснюється ТСН - партнером УЄФА о телетрансляціям.

27 листопада, 22:00
Мілан, "Джузеппе Меацца"
Інтер - Дніпро, 2:1
Голи: Кузманович, 30, Освальдо, 50 - Ротань, 16
Інтер:
Ханданович, Жуан, Додо, Раноккія, Нагамото, Гуарін, Кузмановіч, Медель, Ернанес, Освальдо, Ікарді
Дніпро: Бойко, Влад, Мазух, Дуглас, Лучкевич, Федецький, Кравченко, Чеберячко, Ротань, Коноплянка, Калініч

На жаль, матч закінчився.

90 хв. Забиває Селезньов після подачі Коноплянки, але робить Женя це з офсайду.

86 хв. Коноплянку Гама знайшов у штрафному, але пробити йому завадив Ханданович.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Інтер" - "Дніпро"82 хв. Ого! Селезньов виходить замість Мазуха.

81 хв. Відмінно бив Ротань зі штрафного, але м'яч трохи розминувся з правою дев'яткою.

77 хв. Ненадовго Інтер зміг забрати м'яч. Але дніпряни швидко повернули снаряд собі і продовжують накатувати свої атаки.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Інтер" - "Дніпро"73 хв. А замість Кравченка з'явився Гама.

71 хв. Дніпро зараз просто вжал Інтер у свою штрафну. Але за такої рясної обороні продертися під ударну позицію дуже складно.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Інтер" - "Дніпро"70 хв. Замість Федецького на поле з'явився Матеус.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Інтер" - "Дніпро"66 хв. Гуарін звалив на фланзі Влада.

63 хв. Калініч зважився на удар через себе. М'яч влучив у ворота, але прямо у руки воротаря.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Інтер" - "Дніпро"61 хв. Ернанеса змінює Обі.

59 хв. Зараз Дніпро трохи виглядає втраченим. А Інтер заграв цікавіше і агресивніше. Їх подачі у штрафний Дніпра виглядають дуже небезпечно.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Інтер" - "Дніпро"55 хв. Ікарді йде, а Андреолі входить в гру.

52 хв. Як же Калініч не забив!? Після помилки захисника хорват бив, Ханданович відбив назад на Ніколу, повторний удар якого відбив захисник!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Інтер" - "Дніпро"50 хв. А виходить вперед Інтер! Забули в своїй штрафній дніпряни Освальдо, який отримав м'яч, розвернувся і відправив м'яч у кут воріт!

49 хв. Ось це так! Ротань подав штрафний і Дуглас бив головою, але Ханданович дістав м'яч з самого кута.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Інтер" - "Дніпро"46 хв. І з ходу Ранокья отримує другу жовту картку! Дніпро в більшості!

Другий тайм

Свисток на перерву

42 хв. Вирівнялася і зараз заспокоїлася гра. Складно командам дається створення моментів. Оборона обох колективів грає краще.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Інтер" - "Дніпро"37 хв. Нагатомо не може продовжити гру - Компаньяра виходить.

36 хв. Кравченко подавав праворуч і Дуглас бив головою, але м'яч пройшов над воротами.

33 хв. Чеберячко пройшов з флангу в штрафну і струдом віддав на партнера - Кравченко бив, але Ханданович дістав удар.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Інтер" - "Дніпро"31 хв. Ернанес грубо зіграв проти Коноплянки.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Інтер" - "Дніпро"30 хв. Відповідь Інтера! Після подачі з штрафного захисники Дніпра погано винесли м'яч, який точним ударом низом відправив у ворота Кузмановіч.

28 хв. І Коноплянка пробиває погано - Ханданович накриває удар...

27 хв. Чеберячко збивають у штрафному Інтера. Це пенальті!

26 хв. Дніпро продовжує не давати Інтеру спокійно просуватися до воріт Бойка. І поки це у дніпрян виходить дуже непогано.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Інтер" - "Дніпро"22 хв. Ранокья грубо зупинив прорив Коноплянки.

19 хв. Ах! Лучкевич відмінним прострілом на Калініча завершував контратаку Дніпра, але хорват у боротьбі із захисником не дійшов до м'яча.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Інтер" - "Дніпро"16 хв. ГОЛ!!!! Коноплянка пробив після пасу Калініча, Ханданович відбив прямо на набігаючого Ротаня, який вколотив м'яч у сітку!

14 хв. Дуже динамічна гра. Гравці дуже швидко переносять м'яч з однієї частини поля на іншу. У такій грі важливо бути максимально зібраним.

10 хв. Добре зараз виглядає Дніпро. Довго м'яч тримався у дніпрян, але до удару справа гості не доводять.

6 хв. Дніпро також намагається не відставати. Після навісу Кравченко бив здалеку головою, але легко заволодів м'ячем голкіпер.

2 хв. Інтер на правах господарів більш активно починає матч. Кузмановіч навіть пробив здалеку дуже не точно.

Матч розпочався

Доброї ночі, друзі. РБК-Україна продовжує футбольний вечір онлайн-трансляцією матчу Інтер - Дніпро.

Група F

1. Інтер - 8 очок
2. Сент-Етьєн - 4 очки
3. Дніпро - 4 очки
4. Карабах - 4 очки

У стартовому турі "Інтер" з мінімальним рахунком здолав "Дніпро" на чужому полі. У семи зустрічах з клубами України міланці жодного разу не програли, а "Дпепр" програв усі три попередніх єврокубкових матчі в Італії. Свій перший гол у цій Лізі Європи "Інтер" пропустив у поєдинку четвертого туру з "Сент-Етьєном" - 1:1. У п'яти попередніх матчах поточного євросезону клуб серії А зберігав свої ворота в недоторканності. "Інтер" не програє на своєму полі вже протягом дев'яти єврокубкових зустрічей. "Дніпро" не програв жодного з останніх трьох виїзних матчів Ліги Європи.

Португальський вінгер "Дніпра" Бруну Гама - один з трьох гравців, на кого найчастіше порушували правила в ході групового етапу. За чотири перші матчі на ньому, Александере Бюттнере ("Динамо" Москва) і Річарда Алмейді ("Карабах") сфолили 15 разів. "Дніпро" - найбільш груба команда групового етапу. Її гравцям було показано 18 жовтих карток. Чеський захисник "Дніпра" Ондржей Мазух протягом двох сезонів (2007/08 і 2008/09) захищав кольори "Фіорентини", але за головну команду провів лише два матчі в Кубку Італії проти "Асколі". Разом з ним за клуб з Флоренції виступали нинішні гравці "Інтера" Пабло Освальдо і Здравко Кузмановіч.