Стенограма онлайн-трансляції матчу "Челсі" - "Манчестер Сіті"

У центральному матчі чемпіонату Англії лондонський "Челсі" і "Манчестер Сіті" розійшлися миром.

31 січня, 19:30
Лондон, "Стемфорд Брідж"
Челсі - Манчестер Сіті, 1:1
Гол: Реми, 42 - Сілва, 45
Челсі:
Куртуа, Іванович, Террі, Аспілікуета, Зума, Азар, Матіч, Вілліан, Рамірес, Оскар, Ремі
Манчестер Сіті: Харт, Кліши, Демікеліс, Санья, Компані, Навас, Сілва, Фернандіньо, Фернандо, Мілнер, Агуеро

Фінальний свисток

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Челсі" - "Манчестер Сіті"90+2 хв. Оскара змінює Лофтус-Чик.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Челсі" - "Манчестер Сіті"89 хв. А замість Сілви з'явився Йоветіч.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Челсі" - "Манчестер Сіті"87 хв. Замість Ремі на полі з'явився Кехілл.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Челсі" - "Манчестер Сіті"83 хв. А у Сіті Джеко виходить на місце Агуеро.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Челсі" - "Манчестер Сіті"80 хв. Дрогба виходить замість травмованого Вілліана.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Челсі" - "Манчестер Сіті"76 хв. Місцева легенда Лемпард виходить замість Фернандо.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Челсі" - "Манчестер Сіті"74 хв. Фернандо грубо зіграв проти Оскара в центрі поля.

69 хв. Фернандіньо пробив здалеку, але Куртуа впевнено накрив м'яч.

62 хв. Мало що відбувається в грі. Команди грають дуже обережно. Особливо Челсі, які фактично не виходять в атаку.

56 хв. Навас подав зліва і Фернандіньо бив головою, м'яч від газону почав перелітати Куртуа, але голкіпер Челсі зумів дістати м'яч.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Челсі" - "Манчестер Сіті"52 хв. Сілва вдарив ззаду по ногах Матіча.

50 хв. Сіті розпочинає другий тайм більш активно. М'яч у них більше тримається, але моментів поки все одно немає.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Челсі" - "Манчестер Сіті"45 хв. І тут же рахунок стає рівним! Навас подав в штрафну, Куртуа слабо вибив на ногу Агуеро, який пробив, але Сілва в падінні дістав м'яча і переправив у ворота!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Челсі" - "Манчестер Сіті"42 хв. Іванович отримав м'яч на лівому краю штрафного і прострілив уздовж воріт і Ремі спокійно переправив м'яч у ворота!

39 хв. Гра більше нагадує боротьбу, ніж футбол. Всі дії наповнені акуратністю і в першу чергу націлені на обережність.

32 хв. Агуеро зумів вийти на ударну позицію, але пробив мимо воріт.

30 хв. Ремі пройшов по лівому флангу і віддав в центр під удар Оскара, але удар бразильця влучив у воротаря.

25 хв. Агуеро зміг отримати м'яч в штрафній Челсі і пробити, але Куртуа відбив удар.

19 хв. Можна відзначити невеликий прогрес "Челсі" в атаці. Вже частіше стали виходити сольні проходи. Але ось бити поки ніхто не хоче.

13 хв. Гра дуже спокійна. Челсі більше володіють м'ячем, але до чужого штрафного не доходять. А контратаки Сіті виглядають непогано, але до небезпеки також справа не доходить.

8 хв. Фернандіньо увірвався в штрафну по правому флангу і пробив, але м'яч пройшов мимо воріт.

3 хв. Поки команди тільки придивляються один до одного, не особливо намагаючись прорватися до воріт.

Команди на полі. Починаємо!

Лондонський клуб поки що впевнено лідирує в чемпіонаті. "Сіті" відстає а 5 очок, що в такому турнірі, як англійська Прем'єр-ліга, можна сміливо відіграти. Попереду ще довга дистанція і обидві команди ще будуть "спотикатися". Але в разі поразки, "городянам" буде складніше. Вони дозволять третьому "Сатгемптону" наблизиться до себе дуже близько.

Незважаючи на домашній поєдинок, фаворитом у матчі виглядають саме гості. Після вильоту з Кубка у них було достатньо часу для відпочинку. І головне, у них більш оптимальний склад для матчу такого рівня. Природно, "Сіті" буде дуже не вистачати Турі в центрі поля, але без нього вони грають вже пристойно часу і повинні були звикнути.

У "Челсі" проблем зі складом набагато більше. Триматчеву дискваліфікацію отримав Дієго Коста. Травмований Луїс Феліпе. Під питанням участь в матчі Фабрегаса, Івановича і Мікела. Всі ці фактори змушують Моурінью вигадувати щось нове зі своєю командою, щоб досягти такої бажаної перемоги в сьогоднішньому матчі.

Окремо варто нагадати і те, що в "Сіті" з цього сезону грає колишній лідер "Челсі" Френк Лемпард. Чекати його з перших хвилин не варто, але на полі його просто зобов'язані випустити. Волею випадку, саме його гол у ворота "Челсі" спас у матчі першого кола нічию для "Сіті". А як він повинен грати на рідному для себе "Стенфорд Брідж", можна тільки гадати.