Стенограма онлайн-трансляції матчу "Арсенал" - "Боруссія"

У матчі Ліги Чемпіонів лондонський "Арсенал" абсолютно впевнено обіграв дортмундську "Боруссію".

26 листопада, 21:45
Лондон, "Емірейтс"
Арсенал - Боруссія, 2:0
Гол: Саного, 2, Санчес, 57
Арсенал:
Мартінес, Чемберс, Мертезакер, Монреаль, Гіббз, Артета, Ремсі, Окслейд-Чемберлен, Санчес, Касорла, Саного
Боруссія: Вайденфеллер, Піщек, Суботіч, Гинтер, Шмельцер, Бендер, Гюндоган, Обамеянг, Мхітарян, Гросскройтц, Іммобіле

Фінальний свисток

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Арсенал" - "Боруссія"89 хв. Окслейд-Чемберлен відправився відпочивати - Кемпбелл виходить.

84 хв. Дуже слабо проводить гру Боруссія. Ні агресії, ні швидкості, ні точності. Володіння м'ячем є. Але це більше схоже на те, що Арсенал бажає цього.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Арсенал" - "Боруссія"79 хв. А Саного не може продовжити гру - виходить Подольські.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Арсенал" - "Боруссія"78 хв. Йойич виходить замість Гроскройца.

76 хв. Санчес відмінною діагоналлю знайшов на краю штрафного Чемберлена, який сходу пробив трохи вище воріт.

72 хв. Суботіч вирішив взяти суперника несподіванкою і пробив здалеку. Але м'яч у ворота не пішов.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Арсенал" - "Боруссія"67 хв. Фламіні змінює в грі Артету.

65 хв. Коли гравці Арсеналу не роздувають темп гри, у Боруссії ще виходить тримати м'яч у себе. Але часто це виходить дуже слабо і безцільно.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Арсенал" - "Боруссія"60 хв. Кагава і Рамос змінюють Іммобіле і Обамеянга.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Арсенал" - "Боруссія"57 хв. Ах, як шикарно! Санчес отримав м'яч на вході в штрафну, прицілився і точно пробив у дальній нижній кут!

55 хв. Яка краса! Довгий перевод легко зупиняє Чемберлен і б'є - м'яч влучає в поперечину!

51 хв. Відмінний удар Санчеса з лінії штрафного, з яким впорався Вайденфеллер.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

44 хв. Бендер красиво пробив з-за лінії штрафного, але удао вийшов слабким.

39 хв. Класний момент у Мхітаряна. Отримав м'яч Генріх у центрі штрафного після скидки головою, але з його ударом впорався Мартінес.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Арсенал" - "Боруссія"37 хв. Піщек руками зупинив прорив Гібса по флангу.

34 хв. Дуже спокійно Арсенал володіє м'ячем. Точність пасів дуже хороша, але просування вперед мало.

29 хв. Ремсі дуже красиво парашутом віддавав пас на Саного в штрафну, але форварда випередив захисник. А як було б гарно.

24 хв. Поступово Боруссія перехопила ініціативу. Але поки захист канонірів грає досить зібрано. А яскравою фантазії у діях німців поки не спостерігається.

19 хв. Чудовий простріл від Піщека праворуч, але Іммобіле трохи не встиг до м'яча.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Арсенал" - "Боруссія"15 хв. Артета замість м'яч влучив по нозі Митаряна.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Арсенал" - "Боруссія"13 хв. Суботіч грубо збив на фланзі Санчеса.

9 хв. Саного міг робити дубль. Вивели його на побачення з воротарем, але спочатку нападник погано прибрав захисника, а потім його удар заблокували.

6 хв. Каноніри не помічають того, що вони вже забили. Тримається м'яч у канонірів.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Арсенал" - "Боруссія"2 хв. Ось так початок! Саного отримав м'яч на лінії штрафного, віддав на Касорлу, який повернув Яя і той стусаном відкриває рахунок у матчі!

Команди на поле. Починаємо!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Арсенал - Боруссія.

Група D

1. Боруссія - 12 очок
2. Арсенал - 7 очок
3. Андерлехт - 2 очки
4. Галатасарай - 1 очко

"Боруссія" вже гарантувала собі путівку в 1/8 фіналу, а в разі нічиєї забезпечить собі перше місце. "Арсенал" приєднається до дортмундцям в плей-офф у випадку власної нічиєї або нічиєї в паралельному матчі.

"Арсенал" і "Боруссія" зустрічалися в сезонах 2011/12 і 2013/14. У минулій кампанії "каноніри" здобули домашню перемогу з рахунком 2:1, а три роки тому з аналогічним результатом в Лондоні виграли дортмундці.

На вихідних "Арсенал" програв принциповий домашній матч МЮ 1:2. А дортмундська команда упустила перемогу над "Падерборном", зігравши 2:2, веля в рахунку 2:0.