Олімпіада-2014: Новини десятого дня

Олімпіада-2014. Десятий день Олімпійських ігор у Сочі особливої радості доставив двом країнам - Росії та Білорусі. Перші змогли піднятися в загальному рейтингу, а другі вибороли аж дві "золоті" медалі.

Росіяни завоювали "золото" в бобслеї. Ця медаль стала для господарів 5-ою і вони піднялися на друге місце в загальному рейтингу. Також, в активі у Росії і "бронза" в парному фігурному катанні.

У білорусів чергове "золото" принесла біатлоністка Дар'я Домрачева, яка виграла мас-старт 12,5 км. Також, перемогу здобув для своєї країни Антон Кушнір у фрістайлі.

Дуже непогано виступив наш єдиний предсавитель в десятий день Олександр Абраменко в тому ж фрістайлі. Він посів шосте місце.

За підсумками десятого дня змагань, на першому місці залишилася збірна Німеччини, у якої 8 "золотих" медалей, 3 "срібні" та 2 "бронзові". З 5 "золотими", 7 "срібними" та 6 "бронзовими" нагородами на друге місце піднялася збірна Росії. На третьому місці - Нідерланди. У них 5 "золота", 5 "срібла" і 7 "бронзи". Збірна України залишилася на 25 місці з однією "бронзою". Всього в Олімпіаді беруть участь спортсмени з 88 країн.

Партнером Національного олімпійського комітету України протягом останніх 20 років виступає компанія Samsung Electronics Україна. В цьому році Samsung Electronics Україна традиційно підтримує Олімпійські ігри в Сочі 2014 і представляє команду Samsung Galaxy.