Ліга Чемпіонів: Чеська "Спарта" і "Слован" перемагають, а БАТЕ поступився в Угорщині

В Європі були зіграні перші матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів. Поєдинки відбулися 29 липня.

Завдяки хет-трику Лафата чеська "Спарта" зуміла здобути перемогу в грі проти шведського "Мальме". Хоча шведи двічі виходили вперед, господарі зуміли переламати хід поєдинку і виграти 4:2.

Здобув перемогу і інший чеський клуб "Слован". Жофчак вивів господарів вперед ударом з пенальті по кінець тайму. Гравець молдавського "Шерифа" Рикардинью зумів зрівняти цифри на табло. Але на 85 хвилині Месарош зумів забити другий гол і подарувати радість перемоги чехам.

А в матчі угорського "Дебрецена" і білоруського БАТЕ єдиний гол з пенальті забив футболіст "Дебрецена" Сідібе.

Додамо, що 30 липня в рамках третьої кваліфікації відбудеться дебют українського "Дніпра" в Лізі Чемпіонів матчем проти "Копенгагена".