Німеччина - Аргентина: стенограма онлайн-трансляції фіналу Чемпіонату світу

У фіналі Чемпіонату світу з футболу збірна Німеччини зуміла обіграти збірну Аргентини.

13 липня, 22:00
Ріо-де-Жанейро, "Маракана"
Німеччина - Аргентина, 1:0
Гол:
Гетце, 113
Німеччина: Нойер, Лам, Боатенг, Хуммельс, Хеведес, Крамер, Швайнштайгер, Кроос, Езіл, Мюллер, Клозе
Аргентина: Ромеро, Сабалета, Гарай, Демікеліс, Рохо, Маскерано, Більяр, Перес, Мессі, Лавессі, Ігуаїн

ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК!!! ЗБІРНА НІМЕЧЧИНИ - ЧЕМПІОН СВІТУ!!!

Німеччина - Аргентина: стенограма онлайн-трансляції фіналу Чемпіонату світу120 хв. Мартезакер виходить на останні секунди - пішов Озил.

117 хв. Мессі наважився на дальній удар - м'яч пролетів над воротами!

Німеччина - Аргентина: стенограма онлайн-трансляції фіналу Чемпіонату світу113 хв. ГООООООООЛ!!! МАРІО ГЕТЦЕ!!! Шюррле навісив з правого флангу, Маріо прийняв м'яч і переграв Ромеро!!!

109 хв. Агуеро боровся в центрі поля з Швайнштайгером і розбив німцеві лице. Медикам довелося зупиняти кров.

Маленька перерва

101 хв. Зараз головним двигуном німців є Шжррле, який носиться по чужій половині поля з м'ячем і без нього. Інші гравці поки не підтримують свого партнера подібною активністю.

97 хв. Паласіо! Прийняв м'яч аргентинець в штрафній, спробував перекинути м'яч через Нойєра, але не влучив по воротах!

93 хв. Агуеро бив з гострого кута, але пробив вздовж воріт.

Не можуть на Мундіалі без овертаймів. Нас чекає ще 30 хвилин фіналу.

90+3 хв. Цікаво, що зараз гра стала дуже нервовою у виконанні обох команд. Багато сумбурних дій і неточних пасів.

Німеччина - Аргентина: стенограма онлайн-трансляції фіналу Чемпіонату світу88 хв. А Маріо Гетце поміняє Мирослава Клозе.

Німеччина - Аргентина: стенограма онлайн-трансляції фіналу Чемпіонату світу86 хв. Гаго виходить на поле замість Переса.

82 хв. Озіл пасував з правого флангу в центр на лінію штрафного, звідки Кроос спробував пробити низом на точність, але трохи не влучив по воротах.

80 хв. Хеведес несподівано для себе отримав м'яч у центрі штрафного майданчика, але не встиг пробити - захисники встигли вибити м'яч.

Німеччина - Аргентина: стенограма онлайн-трансляції фіналу Чемпіонату світу78 хв. Ігуаїн йде з поля - виходить Паласіо.

75 хв. Мессі пройшов по лінії штрафного зліва в центр і пробив, але м'яч не докрутився у ворота.

70 хв. Команди поки що демонструють дуже обережний варіант своєї гри. Але помилятися ніхто не хоче і збирається мабуть.

Німеччина - Аргентина: стенограма онлайн-трансляції фіналу Чемпіонату світу65 хв. А тут Агуеро грубо зіграв проти Швайнштайгера.

Німеччина - Аргентина: стенограма онлайн-трансляції фіналу Чемпіонату світу64 хв. Маскерано зрубав в центрі поля Клозе.

59 хв. Яскравий момент - Нойер, граючи на випередження, напригнул на Ігуаїна. Гонсало тепер потребує допомоги лікарів.

52 хв. Знову німці своїм володінням м'ячем трохи заспокоїли гру. Але аргентинці до такої поведінки суперника готові.

47 хв. Ого! Мессі вийшов на побачення з Нойером, але пробив повз дальній кут!

Німеччина - Аргентина: стенограма онлайн-трансляції фіналу Чемпіонату світу46 хв. Агуеро вийшов замість Лавессі.

Початок другого тайму. Пора вже командам забивати.

Кінець першого тайму. Чудовий футбол!

45+1 хв. Штанга! Хеведес бив головою після подачі кутового, але стійка зіграла за аргентинців!

44 хв. Кроос класно віддав на хід Мюллеру, який розвернувся і подав на Клозе, але Мирослав до м'яча не встиг.

40 хв. Мессі! Аргентинець змістився з правого флангу в центр штрафного, обійшов голкіпера, але Боатенг зумів в останній момент вибити м'яч!

37 хв. Мюллер прорвався по лівому флангу і віддав в центр під удар Шюррле - Ромеро вступив у гру.

Німеччина - Аргентина: стенограма онлайн-трансляції фіналу Чемпіонату світу33 хв. Хеведес сфолив у центрі поля проти Сабалети.

Німеччина - Аргентина: стенограма онлайн-трансляції фіналу Чемпіонату світу31 хв. Крамер не може продовжити гру - виходить Шюррле.

30 хв. Ігуаїн забиває після подачі Мессі, але зробив це неаполітанець з поза грою.

Німеччина - Аргентина: стенограма онлайн-трансляції фіналу Чемпіонату світу29 хв. Швайнштайгер зупинив прорив Лавессі.

27 хв. Німці знову тотально заволоділи м'ячем. Майже всією командою вони знаходяться на половині поля суперника, але аргентинці впевнено обороняються.

21 хв. Ух!!! Швайнштайгер граючи головою, відправив м'яч на хід Ігуаїну, але Гонсало пробив неточно!

15 хв. Кроос подавав у штрафну, але Мюллера випередив захисник.

10 хв. Аргентина не боїться подовгу атакувати, але поки не дається їм останній пас.

5 хв. Контратака аргентинців завершилася ударом Ігуаїна - мимо воріт.

3 хв. Активніше почали матч німці. Багато атакують європейці - аргентинці поки тримають оборону.

Почався матч!

Німці пройшли у фінал після приголомшливої перемоги над Бразилією 7:1. До цього Німеччина змогла перемогти більш скромно Францію 2:0. А в першому матчі плей-офф лише в овертаймі був обіграний Алжир.

Аргентинці всі свої перемоги в плей-офф видобули з великим трудом. У півфіналі після обережної гри в серії пенальті була досягнута перемога над голландцями. Перед цим була мінімальна перемога над Бельгією. А ще стадією раніше також з мінімальним рахунком була обіграна Швейцарія.

Основними плюсами команд можна назвати командні дії. Але якщо у Німеччині це робота в центрі поля, то у Аргентини найбільш якісно виглядає оборона. Але у аргентинців є Мессі, на якого суперники витрачають дуже багато сил. А у бундестім головним заводієм можна назвати Томаса Мюллера, який дуже багато забиває другий Мундіаль поспіль.

Йоахім Льов, головний тренер збірної Німеччини:

"Я не боюся Аргентини. Ми думаємо, що здатні показати весь наш потенціал, а якщо покажемо нашу кращу гру, то переможемо. На цьому турнірі Аргентина була дуже ефективна, більш сильна в захисті, ніж у 2010-м. Аргентина - не тільки Мессі, помилково думати так. Звичайно, він може вирішувати результат матчів, але вони дуже організовані. Ми знаємо, що можемо написати історію. Команди знаходяться на однаковому рівні, але думаю, що у нас є необхідна впевненість у собі після останніх матчів. Якщо ми програємо, то нічого не впаде. У цієї команди є майбутнє. Не думаю, що будь-який інший чемпіон світу грав добре весь турнір. Такого ще не було".

Гонсало Ігуаїн, нападник збірної Аргентини:

"Німеччина завжди вірна собі у великих матчах, але німці повинні бути так само схвильовані, тому що раз ми вийшли у фінал, то теж граємо успішно. Ми вийдемо на поле, щоб перемогти. Люди не чекали нас побачити у фіналі, однак ми там. І ми можемо виконати свою мрію - підняти Кубок світу. Мені один товариш по команді говорив, що перемога на чемпіонаті світу - це щось незрівнянне, незрозуміле. Знаємо, що мільйони аргентинців нас підтримають, а багато будуть присутні в Ріо. 24 роки вони мріяли про фінал чемпіонату світу. Їх підтримка буде важлива для нас".

Бастіан Швайнштайгер, півзахисник збірної Німеччини:

"Аргентина - дуже хороша команда, яка заслужила пройти у фінал. У них є гравці світового класу як Ліонель Мессі, Анхель Ді Марія і Серхіо Агуеро. Ми повинні бути спокійні, але якщо покажемо наш клас на полі, зіграємо розумно, то можемо перемогти. Ми в дуже хорошій формі, що показали проти Бразилії, але розуміємо, що це - інша гра. Не думаю, що ми знаходимося під тиском. У нас є багато гравців, які грали у фіналах топ-турнірів, і ми знаємо, як впоратися навіть при тому, що у нас є тільки один футболіст, який грав у фіналі чемпіонату світу. Думаємо тільки про одне - зробити свою роботу. Коли пролунає свисток, потрібно думати тільки про гру".