Формула-1: Себатьян Феттель виграв "Гран-прі Абу-Дабі"

Німецький пілот команди "Ред Булл" Себастьян Феттель став переможцем 17-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів "Формула-1". Гонщик стартував у недільному старті другим після Марка Веббера, але до фінішу обійшов свого партнера по команді.

Для Феттеля ця перемога стала 11-ю в сезоні і 37-ю в кар'єрі. У нинішньому чемпіонаті він ще тиждень тому гарантував собі чемпіонство, вже 4-е у своїй кар'єрі.

Веббер в підсумку фінішував другим, відставши від лідера майже на 30 секунд.

Для команди "Ред Булл" переможний дубль став третім у сезоні, а загалом команда потрапляла на подіум 100 разів. Нагадаємо, що команда тиждень тому виграла Кубок конструкторів.

Третє місце у гонці залишився за гонщиком "Мерседес" Ніко Росбергом.

Всього пілотам залишилося вийти на старт на двох етапах. Передостанній із них відбудеться через 2 тижні в американському Остіні.