Дніпро - Тоттенхем: Онлайн трансляція матчу Ліги Європи

Дніпро - Тоттенхем. "Дніпро", який раніше ніколи не перемагав в єврокубках навесні, має намір переписати історію з Хуанде Рамосом, який готує українців до поєдинку зі своїм колишнім клубом в 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА. Дивитися матч "Дніпро" - "Тоттенхем" можна на каналі 2+2, онлайн трансляція матчу на нашому сайті почнеться в 19:30.

20 лютого, 20:00
Дніпропетровськ, "Дніпро-Арена"
Дніпро - Тоттенхем, 1:0
Гол:
Коноплянка, 81 (з пенальті)
Дніпро: Бойко - Федецький, Мазух, Чеберячко, Стрініч - Ротань, Канкава - Коноплянка, Жуліано, Зозуля - Матеус.
Тоттенхем: Фрідель - Нотон, Доусон, Вертонген, Роуз - Капуе, Пауліна, Бенталеб - Таунсенд, Чадлі, Солдадо.

Фінальний свисток

90+1 хв. Зозуля головою бив після подачі кутового, але тепер вже стійка зіграла за Тоттенхем!

87 хв. Пауліньо бив з близької відстані, але потрапив м'ячем у штангу!

Дніпро - Тоттенхем: Онлайн трансляція матчу Ліги Європи81 хв. І Коноплянка від штанги відкрив рахунок у матчі!

80 хв. Матеуса впав у штрафному Тоттензхэма - це пенальті!

71 хв. Жуліано вийшов один на один, але і він не зміг переграти Фріделя.

66 хв. Коноплянка у фірмовому стилі спробував пробити після зміщення, але його удар заблокували.

62 хв. Ще один удар від Таусенда. М'яч повільно прикотився до Бойка.

56 хв. Після прострілу Пауліньо праворуч, Солдадо повинен був відкривати рахунок, але не влучив по порожніх воротах.

Дніпро - Тоттенхем: Онлайн трансляція матчу Ліги Європи55 хв. На думку судді, Зозуля випрошував пенальті.

47 хв. Коноплянка бив здалеку, але м'яч пройшов вище воріт.

Розпочався другий тайм

Перерва

44 хв. Зозуля вривався в чужу штрафну і впав у боротьбі з Роузом - суддя промовчав.

Дніпро - Тоттенхем: Онлайн трансляція матчу Ліги Європи35 хв. Стрініч грубо зіграв проти Пауліньо

25 хв. Ротань вивів Матеуса один на один з Фріделем, але бразилець влучив м'ячем у голкіпера.

24 хв. Таусенд пробив після зміщення в центр, але удар вийшов слабким.

17 хв. Спробував Ротань перекинути Фріделя, який вийшов з воріт, з центру поля, але не влучив по воротах.

13 хв. Чадлі виконав подачу в штрафний майданчик і Солдадо бив впритул, але влучив м'ячем у Бойка!

9 хв. Дніпряни відібрали м'яч у центрі поля, снаряд підхопив Коноплянка, пройшов Нотона і прострілив на Матеуса, який не зміг переправити у ворота.

Все готово. Давайте починати.

Добрий вечір, друзі. РБК розпочинає онлайн трансляцію матчу "Дніпро" - "Тоттенхем".

З англійськими клубами "Дніпро" зіграв три поєдинки: одна перемога і дві поразки. Обидва матчі в Англії завершилися для дніпрян поразками. У першому випадку, в сезоні 2005/06, кривдником українців став "Мідлсбро", який у підсумку дійшов до фіналу Кубка УЄФА.

"Шпори" стикалися з клубами з України тільки раз. В 1/16 фіналу Кубка УЄФА-2008/09 "Тоттенхем" з загальним рахунком 1:3 поступився "Шахтарю". На "Уайт Харт Лейн" була зафіксована нічия 1:1, а в Донецьку у ворота англійців влетіло два м'ячі.

"Дніпро" дістався до 1/16 фіналу в третій раз з тих пір, як в сезоні 2004/05 у другому за значимістю єврокубку почали проводити груповий етап. Втім, далі дніпропетровці поки не заходили. У першому випадку вони поступилися "Партизану", а в минулій кампанії - "Базелю". "Тоттенхем" виграв у цій Лізі Європи всі вісім матчів. Всього ж він не програвав в основний час останніх десяти матчів на європейській арені. У чвертьфіналі минулого розіграшу турніру він по пенальті поступився "Базелю", який раніше розібрався з "Дніпром", після двох нічиїх з рахунком 2:2.