Дивіться прямий ефір матчу "Дніпро" - "Карабах" тут. Початок о 22.00.

Ефір гри Дніпро - Карабах на сайті і мобільних платформах здійснюється ТСН - партнером УЄФА по телетрансляціям

Бойко, Стрініч, Мазух, Дуглас, Федецький, Кравченко, Гама, Шахов, Ротань, Калініч, Коноплянка
Карабах: Шехич, Гараєв, Медведєв, Садигов, Аголи, Гусейнов, Юсифов, Рейналдо, Муарем, Алмейда, Надиров
Дивіться он-лайн трансляцію матчу "Дніпро" - "Карабах" на нашому сайті з 21.30

Звучить фінальний свисток. Сумне видовище...

Дніпро - Карабах: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201490 хв. Аласкаров поміняв Муарема. А де заміни Маркевича?

88 хв. Скільки ж впевненості в грі Карабаху. Дніпряни повністю проводять час на їх половині поля, але взагалі не можуть дістатися до штрафної і пробити.

Дніпро - Карабах: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201483 хв. Замість Алмейди вийшов Тели.

77 хв. Коноплянці нарешті вдалося оббігти свого опонента і увійти в штрафну, але його простріл вийшов сильним і неточним.

Дніпро - Карабах: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201472 хв. Замість Надирова на полі з'явився Тагієв.

69 хв. Неймовірно класно грає Карабах. Повністю вони закрили всі можливі варіанти розвитку дніпропетровської атаки.

63 хв. Добре Коноплянка навісив у штрафну і Ротань бив головою, але м'яч пройшов трохи над воротами.

Дніпро - Карабах: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201460 хв. Коноплянка також порушив правила проти суперника досить грубо.

59 хв. Бруно Гама навісив з правого флангу і Селезньов бив головою, але удар вийшов несильним і голкіпер забрав м'яч.

Дніпро - Карабах: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201454 хв. Ротань і Агголи занадто активно з'ясовували стосунки між собою.

Дніпро - Карабах: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201450 хв. Гараєв в центрі поля порушив правила проти Гами.

Дніпро - Карабах: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201446 хв. А в перерві Селезньов поміняв Шахова

Другий тайм починається

Перший тайм завершено

45+1 хв. Коноплянка пробив у руки воротаря після зміщення ліворуч. Але ми знаємо, що Женя вміє краще.

43 хв. Ротань бив з меж штрафного, але удар вийшов слабким. Вперше Дніпро дістався до такої можливості.

40 хв. Дніпро Продовжує грати максимально просто, в порожню навішуючи. Складніше не дозволяють грати суперники.

36 хв. А ось і удар. Захисник вибив м'яч на ногу Гамі, який з лінії штрафного пробив у воротаря.

35 хв. Дуже легко казахські гравці справляються з діями дніпрян. Не бояться, спокійно відбирають м'яч, розігрують без паніки.

29 хв. Не йде гра у Дніпра. Багато вони володіють м'ячем, але конкретних ідей в атаці у них немає. А прості навіси до нападників не доходять.

Дніпро - Карабах: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201425 хв. Надиров також вже награв на гірчичник.

Дніпро - Карабах: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201422 хв. Чудова контратака Карабаху завершилася тим, що Муарем увійшов до штрафного майданчика, прибрав двох захисників і пробив точно в кут воріт.

Дніпро - Карабах: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.201420 хв. Кравченко в центрі поля зірвав контратаку суперника.

18 хв. В Карабаху був чудовий штрафний, але Алмейда пробив дуже неточно.

14 хв. Гравці Дніпра забрали м'яч собі. Але підібратися близько до чужих воріт для удару поки не можуть.

Дніпро - Карабах: стенограма онлайн-трансляції матчу, 23.10.20149 хв. Федецький вже встиг заробити жовту картку.

5 хв. Поки що гра проходить в основному на половині поля гостей. Але до моментів справа поки не доходить.

Починається матч у Києві.

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Ліги Європи Дніпро - Карабах.

Перед очною зустріччю у групі F, де грають "Дніпро" і "Карабах", команди розподілилися так:

Група F

1. Інтер - 6 очок
2. Сент-Етьєн - 2 очки
3. Дніпро - 1 очко
4. Карабах - 1 очко

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич:

"Карабах" досить рівно зіграв з "Сент-Етьєном". Мав моменти, але не реалізував їх. Добре діє в атаці, але, звичайно ж, у кожної команди є свої слабкості. Постараємося їх використовувати. Подивимося, як це вдасться. Не скажу я кому віддам перевагу в нападі - Селезньову або Калінічу. Бути може, вам весь склад назвати? Я ще не знаю, кого поставлю. І Селезньов забивав останнім часом, і Калініч знаходиться в непоганій формі. Подумаймо ще".

Єдиний раз представники Азербайджану і України зустрічалися в клубних турнірах УЄФА в сезоні 1999/00. Тоді у відбірковому раунді Кубка УЄФА "Кривбас" розгромив "Шамкір" з загальним рахунком 5:0.

Безгольова серія "Дніпра" на європейській арені триває вже три матчі - з перемоги над "Хайдуком" (2:1) в першому матчі раунду плей-офф поточного турніру. Це два єдиних голи "Дніпра" у нинішній єврокубковій кампанії, адже в третьому відбірковому раунді Ліги чемпіонів УЄФА українці поступилися "Копенгагену" з загальним рахунком 0:2.

"Карабах" теж не забив на груповому етапі жодного м'яча. В трьох останніх гостьових єврокубкових зустрічах азербайджанський клуб добився нічиєї при двох поразках.

"Інтер" - єдина команда групи F, якій вже вдалося вразити ворота суперників.

Цікаво, що Хавбек "Дніпра" Сергій Кравченко в кампанії 2005/06 грав за "Карабах". Його команда посіла п'яте місце в національній першості і виграла Кубок Азербайджану, щоправда, у фіналі півзахисник на поле не вийшов.

"Карабах" - другий представник Азербайджану, який дістався до групової стадії одного з турнірів УЄФА. Першопрохідцем у сезоні 2012/13 став "Нефтчі", який в основній сітці Ліги Європи домігся трьох нічиїх при трьох поразках. Отже, "Карабах" може стати першим азербайджанським клубом, який здобув перемогу на груповому етапі.