Динамо - Генгам: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи

У домашньому матчі "Динамо" зуміло з потрібним рахунком обіграти "Генгам" і пройти у 1/8 фіналу Ліги Європи.

26 лютого, 20:00
Київ, "Олімпійський"
Динамо - Генгам, 3:1
Гол: Теодорчик, 30, Буяльский, 46, Гусев, 75 (пен) - Манданн, 66
Динамо:
Шовковський, Сілва, Виду, Драгович, Антунеш, Рибалка, Велозу, Буяльський, Ленс, Гусєв, Кравець
Генгам: Лоссль, Якобсен, Ангуа, Сорбон, Левек, Санхаре, Бовю, Матіс, Пье, Жіресс, Манданн

Кінець матчу. Динамо проходить далі!

89 хв. Після подачі з флангу голкіпер випередив Теодорчика і вибив прямо на ногу Кравця, якому залишалося лише влучити у порожні ворота, в які він не потрапив.

Динамо - Генгам: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи85 хв. Калитвинцев виходить замість Гусєва.

Динамо - Генгам: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи82 хв. Прорив Ятабар зірвав Ленс.

Гра поновилася

80 хв. Почалася незрозуміла бійка на стадіоні. Арбітр попросив команди піти з поля, але динамівці пішли заспокоювати своїх уболівальників.

Динамо - Генгам: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи79 хв. Замість Жиресса виходить Атабар.

Динамо - Генгам: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи75 хв. ГОЛ!!! ГУСЄВ!!! Сильний удар по центру!

74 хв. Теодорчик увірвався в штрафну Генгама, де його звалили!

Динамо - Генгам: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи72 хв. На поле виходить молодий Чумак. Йде Буяльський.

Динамо - Генгам: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи66 хв. Відіграє один гол Генгам! Після удару з лінії штрафного Манданн переправив м'яч у ворота. Схоже був офсайд.

Динамо - Генгам: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи61 хв. Замість Матіса виходить Діалло.

60 хв. Контратака Динамо завершилася небезпечним ударом Ленса з лінії штрафної. Але м'яч у ворота не потрапив.

57 хв. Ах! Види бив головою після подачі з штрафного, але м'яч пройшов мимо воріт.

53 хв. Продовжує Динамо грати на половині поля суперника. Більше моментів не виникає, але гра була відсунута від своїх воріт радує.

Динамо - Генгам: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи48 хв. Жовта Буяльському за зняту футболку.

Динамо - Генгам: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи46 хв. ГОЛ!!!! Подача у штрафний Генгама, захисник вибив прямо на ногу Буяльському, який зльоту відправив м'яч у правий кут воріт!

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

45+1 хв. Не поспішають динамівці. Багато вони володіють м'ячем, але не особливо намагаються тиснути на ворота суперника.

41 хв. Pied виконав подачу з правого флангу і Манданна пробив головою і Шовковський ледь дістав м'яч з кута.

35 хв. Кравець непогано пробив здалеку низом, але з м'ячем впорався голкіпер.

Динамо - Генгам: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи30 хв. ГОЛ!!! Гусєв подав кутовий і Теодорчик ударом головою відправив м'яч у ворота!

29 хв. З-за відсутності швидкості, захист Генгама досить легко справляється з атаками Динамо.

24 хв. Кияни продовжують грати на чужій половині поля. Але в грі Динамо явно не вистачає думки і фантазії.

19 хв. Тепер і Дамагой Вида отримав пошкодження. Чого ще не вистачало?

15 хв. Динамо володіє ініціативою. Але моментів поки немає. Французи дуже щільно обороняються.

Динамо - Генгам: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи10 хв. Не може продовжити гру Велозу. На поле виходить Теодорчик.

9 хв. Рибалка класно пробив зі штрафного, але Лоссль відбив удар українця.

Динамо - Генгам: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи7 хв. Матіч грубо зіграв проти Буяльського.

6 хв. Поки що команди грають досить рівно. Французи не боїться атакувати і володіти м'ячем на чужій половині поля.

Динамо - Генгам: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи1 хв. Рибалка ногою влетів у Манданна.

Починаємо трансляцію

До першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА суперники раніше не зустрічалися, так само як "Генгам" ніколи не перетинався в єврокубках з представниками України. У Франції успіх супроводжував "Генгаму", який здобув вольову перемогу з рахунком 2:1. На гол Мігеля Велозу господарі відповіли влучними ударами Клодьо Бовю і Мустафи Діалло.

Всі три домашні матчі в поточній Лізі Європи "Динамо" виграло з різницею в два м'ячі.

Перемога над ПАОКом (2:1) у шостому турі стала для "Генгама" першою в восьми останніх виїзних матчах на європейській арені. Перед цим французи брали гору на виїзді ще в 1996 році, коли здолали грузинський "Колхеті".

Після виходу в чвертьфінал у сезоні 2010/11 "Динамо" двічі не зміг подолати бар'єр 1/16 фіналу. Біло-сині поступалися "Бордо" (2012/13) і "Валенсії (2013/14).

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров:

"Ми знаємо про силу їх контратак. Перші 40 хвилин французького матчу пройшли практично без контратак суперника - крім випаду Санкаре. Основна маса їх м'ячів - стандарти і контратаки. Ми це врахуємо, повірте. Слабкі сторони є у кожної команди. Те, як ми грали перші 40 хвилин, мене задовольнило. Незважаючи на те, що вийшли на поле після паузи. Треба взяти те хороше, що було після першої гри, і виграти".

Головний тренер "Генгама" Жоселен Гурвеннек:

"Ми зробимо все можливе, щоб виграти. Що відбулося в минулий четвер - наслідок рішень арбітра і інтенсивності гри. Не дивно, що буде тиск: граємо проти потужного клубу. Ми можемо протиставити своє бажання і емоції. Ми маємо досвід гри на галасливих стадіонах".