Алжир - Росія: стенограма онлайн-трансляція матчу Чемпіонату світу

Збірні Росії та Алжиру розійшлися миром у матчі Чемпіонату світу. Рахунок поєдинку 1:1.

26 червня, 23:00
Курітіба, "Арена Байшада"
Алжир - Росія, 1:1
Гол:
Слемани, 60 - Кокорін, 6
Алжир: М'Болі, Белькалем, Халлиш, Месба, Фегулі, Браїмі, Меджани, Слимани, Бенталеб, Джаба, Манді.
Росія: Акінфєєв, Козлов, Ігнашевич, Глушаков, Кокорін, Кержаков, Березуцький, Шатов, Самедов, Файзулін, Комбаров

Звучить фінальний свисток! Алжир в плей-офф!

89 хв. Козлов бив головою після подачі кутового, але м'яч пройшов поруч зі штангою.

85 хв. Намагаються росіяни придумати щось подібне до штурму, але агресії і швидкості їм не вистачає. Та й точності.

Алжир - Росія: стенограма онлайн-трансляція матчу Чемпіонату світу81 хв. Остання заміна у росіян - замість Кержакова вийшов Канунников.

Алжир - Росія: стенограма онлайн-трансляція матчу Чемпіонату світу75 хв. А ось це вимушена заміна. Джабу не може продовжити гру - Гіль на полі.

Алжир - Росія: стенограма онлайн-трансляція матчу Чемпіонату світу71 хв. Йебда з'явився замість Барими.

Алжир - Росія: стенограма онлайн-трансляція матчу Чемпіонату світу66 хв. Дзагоєв вийшов замість Шатова

Алжир - Росія: стенограма онлайн-трансляція матчу Чемпіонату світу60 хв. І зрівнює рахунок Алжир! Слемани домагається свого, точно пробивши головою після подачі зі штрафного!

Алжир - Росія: стенограма онлайн-трансляція матчу Чемпіонату світу59 хв. А тепер теж саме проти Джабу зробив Козлов.

Алжир - Росія: стенограма онлайн-трансляція матчу Чемпіонату світу57 хв. Комбаров лише руками зміг зупинити Фигули.

51 хв. Кержаков відмінно понісся по правому флангу, змістився в центр, але пробив гірше нікуди - сильно, повз, високо.

47 хв. Дуже добре росіяни вивели Самедова на побачення з воротарем, але Мболі зіграв не менш чудово, відбивши удар по своїх воротах.

Слідкуємо за другим таймом

А тим часом, Південна Корея і Бельгія грають 0:0

Перерва

43 хв. Знову Слимани бив головою після подачі кутового - знову Акінфєєв реагує!

Алжир - Росія: стенограма онлайн-трансляція матчу Чемпіонату світу39 хв. Месба на фланзі поклав на газон Самедова

34 хв. Почали прокидатися алжирці. Добре вони розкатують у пас захист суперника, але от останньої точки не вистачає.

29 хв. Ух! Слимани бив головою після подачі кутового, м'яч летів під поперечину, але Акінфєєв дістав його!

24 хв. Комбаров пройшов по лівому флангу і змістився для удару, але його накрили захисники.

20 хв. Непогано зараз Росія атакує. Багато простору дають алжирці в середині поля і росіяни через фланги ходять в атаку.

14 хв. Фегулі небезпечно прострілював у штрафний зліва, але м'яч до партнерів по команді не дійшов.

9 хв. Злегка в шоці зараз алжирці - всі атаки зводяться до банальних навісів у штрафну, з якими справляються захисники.

Алжир - Росія: стенограма онлайн-трансляція матчу Чемпіонату світу6 хв. Гол! Виходить Росія вперед! Кокорін пробив головою після подачі з флангу!

4 хв. Рівно почали гру команди. Алжирці рухаються швидше, а росіяни поки не можуть налагодити командну гру.

Прозвучали гімни. Давайте починати

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Алжир - Росія.

Перед стартовим свистком поєдинку в групі Н склалася наступна ситуація:
1. Бельгія - 6 очок
2. Алжир - 4 очки
3. Росія - 1 очко
4. Південна Корея - 1 очко

Алжиру для проходу в плей-офф достатньо не програти. А ось росіянам буде потрібна перемога. І що найцікавіше - будь-який результат матчу виглядає логічним.

Росіяни почали турнір з незрозумілою нічиєї 1:1 з корейцями. Результат наступного матчу виявився ще більш песимістичним - поразка 0:1 від Бельгії.

А ось Алжир у рівній грі трохи програв Бельгії, після чого цілком весело розібрався з корейцями. І в плані психології, африканська команда виглядає набагато краще.

Дмитро Комбаров, захисник збірної Росії:

"Якось особливо Фигули не вивчав, готуємося до суперника, як зазвичай. Але я дивився обидва матчі збірної Алжиру і звернув увагу, наскільки вони небезпечні в контратаках і як швидкі їх футболісти лінії атаки. В цілому, це хороша добротна команда. Я вважаю, у нас відмінні шанси на плей-офф. Всі чудово розуміють, що матч проти Алжиру - наша остання надія на цьому чемпіонаті світу. Ми будемо намагатися і битися до фінального свистка".

Софіян Фегулі, півзахисник збірної Алжиру:

"Я гордий носити футболку цієї команди. Ми футбольна нація, і ми хочемо це довести. Для цього нам необхідно пробитися в одну восьму фіналу. Ми розуміємо, що близькі до історичного досягнення. Але розслаблятися ще зарано. Попереду нас чекає поєдинок з Росією, який потрібно провести на максимумі своїх можливостей".

Іслам Слимани, нападник збірної Алжиру:

"Це незабутнє відчуття, коли ти забиваєш за свою команду на чемпіонаті світу. Хочу подякувати головному тренеру за довіру і надану мені можливість. Перед нами стоїть завдання вийти в одну восьму фіналу. У нас є шанс, і ми маємо намір ним скористатися".