Шахтар - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Шахтар - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів Фото: Шахтар - Реал

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Шахтар - Реал. "Гірники", незважаючи на малі шанси на вихід в плей-офф Ліги Чемпіонів, намагаються в кожному матчі турніру показувати свій максимальний потенціал. Онлайн-трансляція матч "Шахтар" - "Реал" розпочнеться на РБК-Україна в 21:15. Дивитися матч "Шахтар" - "Реал" можна на каналі "Україна".

25 листопада, 21:45
Львів, "Арена-Львів"
"Шахтар" - "Реал", 3:4
Гол: Тейшейра, 77 (пен), 88, Дентиньо, 83 - Роналду, 18, Модрич, 50, Карвахаль, 53
Шахтар: П'ятов, Ордець, Ракицький, Азаведо, Степаненко, Фред, Бернард, Марлос, Кобін,, Тейшейра, Гладкий
Реал: Касилья, Варан, Пепе, Начо, Карвахаль, Бейл, Каземіро, Ковачич, Модріч, Іско, Роналду

Свисток! Львів прощається з Лігою Чемпіонів

88 хв. Та ну нічого собі! Тейшейра забиває третій! Алекс з центру штрафного пробиває Касилью!

83 хв. Ще гол! Подача кутового, Степаненко підправляє м'яч на дальню штангу, звідки Дентіньо грудьми відправляє м'яч у ворота!

77 хв. Гол! Заслужили! Тайсон заробив пенальті і Тейшейра забиває у ворота Реал!

72 хв. І замість валлійця виходить Бензема.

70 хв. ГОЛ! Роналду добив м'яч у ворота з другої спроби після прострілу Бейла.

64 хв. Азаведо поступився місцем в грі Дентіньо.

Шахтар - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів62 хв. Тайсон виходить замість Марлоса. А Кроос з'явився замість Модрича.

55 хв. Азаведо подає, Гладкий б'є - мимо!

Шахтар - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів53 хв. Оу! Карвахаль знову залишив у дурнях Азаведо і красивим ударом перекинув П'ятова!

Шахтар - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів50 хв. Модріч забиває другий! Отримав хорват м'яч у центрі штрафного від Роналду і сильно пробив!

Шахтар - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів48 хв. Карвахаль фолить поруч зі своєї штрафної.

Другий тайм

Перерва

42 хв. Гладкий неточно пробив головою після подачі Бернарда з флангу.

35 хв. Степаненко сфолив на Бейле.

Шахтар - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів33 хв. Данило виходить замість травмованого Варана.

31 хв. Ще один удар Роналду головою після подачі Бейла - П'ятов забрав.

26 хв. Ордець отримав м'яч у штрафному, але не зміг сильно пробити.

18 хв. ГОЛ! Бейл випередив П'ятова і Ракицького, який прострілив уздовж воріт і і Роналду головою відправив м'яч у ворота!

11 хв. Довго вийшло у Шахтаря потримати м'яч. Але навіть в чужу штрафну доставити м'яч не вдалося.

6 хв. Набагато більше тримає м'яч Реал. Шахтарю поки складно.

Почався матч

В групі А, в якій грають команди, що склалася наступна ситуація:

1. Реал - 10 очок
2. ПСЖ - 7 очок
3. Шахтар - 3 очки
4. Мальме - 3 очки

У донеччан залишилися примарні шанси на вихід в плей-офф. Для цього знадобиться просто виграти два матчі і сподіватися, що сьогодні програє ПСЖ "Мальме". Погодьтеся, такий варіант розвитку подій виглядає малоймовірним. А значить, донеччанам просто залишається "грюкнути дверима" перед стартом у Лізі Європи.

У першому матчі між командами "Реал" забив у ворота "гірників" чотири голи. З них три - на рахунку Кріштіано Роналду. Ще один гол забив Карім Бензема. Але при цьому, "гірники" показали дуже непоганий футбол, стримуючи суперника більшу частину матчу. Зараз треба цю "велику частину" збільшити.

У "Шахтаря" є проблеми зі складом - не зіграють через дискваліфікацію Срна і Кучер. Але ось з психологією має бути все в порядку - в останньому матчі чемпіонату "Шахтар" спокійно розібрався з "Волинню". А от "Реал" зазнав неприємну домашню поразку від "Барселони", що має сильно вдарити по команді.

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу:

"Більше всього турбує оборона. Коли захист не допускає грубих помилок, тоді і атакуючі гравці діють впевненіше. Думаю, ми заб'ємо завтра, так що головне - не помилятися в обороні. У цьому зв'язку дуже шкода, що ми втратили таких досвідчених захисників, як Олександр Кучер і Даріо Срна".

Головний тренер "Реалу" Рафаель Бенітес:

"Не думаю, що у нас криза. У нас велика команда і дуже хороші гравці. Невдачі в двох останніх матчах не скасують цього. Так, ми програли дуже важливий матч "Барселоні" і дуже засмучені. Але тепер перед нами стоїть наступна мета - якомога раніше здобути перемогу і порадувати наших уболівальників".