Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів Фото: Шахтар - Мальме

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Шахтар - Мальме. Донеччани грою з шведської командою спробують повернутися в боротьбу за продовження участі в єврокубках. Дивитися матч "Шахтар" - "Мальме" можна на каналі "Футбол 1", а онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна в 21:15.

3 листопада, 21:45
Львів, "Арена-Львів"
Шахтар - Мальме, 4:0
Гол: Гладкий, 29, Срна, 47 (пен), Эдуардо, 55, Тейшейра, 73

Шахтар: Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, Азеведо, Фред, Степаненко, Марлос, Тейшейра, Бернард, Гладкий
Мальме: Віланд, Тиннерхольм, Арнасон, Бенгтссон, Конате, Родич, Левицькі, Аду, Бергет, Джурджич, Розенберг

Фінальний свисток!

Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів90 хв. Арнасон отримує друге попередження і Мальме дограє матч удесятьох.

Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів87 хв. Кучер зіграв рукою в атаці.

84 хв. Начебто шведи долдни бути міцними хлопцями. А ось вже другий ламається. В цей раз травму отримав Тиннерхольм

Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів74 хв. Замість Джурджіча виходить Ейкрем. А Коваленко поміняв Бернарда.

Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів73 хв. ГОЛ!!! Знову добивання! Віланд впорався з ударом Тайсона, а Алекса головою добив м'яч у ворота!

Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів69 хв. Замість Фреда Тайсон вийшов.

Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів68 хв. Срна, на думку арбітра, занадто завзято малював пенальті.

Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів61 хв. Степаненко фолить на Джурджиче.

Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів55 хв. ГОЛ!!! Бернард пробив здалеку і Едуардо підставив голову і відправив третій м'яч у ворота!

Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів48 хв. Срна! Точно і сильно!

Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів47 хв. Йотун і Арнасон валять Тейшейру в своєму штрафному майданчику - пенальті!

Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів46 хв. Едуардо поміняв Гладкого. А Йотун вийшов замість Бергета.

А ось і другий тайм

Свисток на перерву

45 хв. Знову момент у Тейшейри! Срна прострілив з флангу і Алекс пробив вище воріт!

43 хв. Віланд дістає з-під поперечини складний удар Тейшейри головою.

39 хв. Тейшейра прорвався біля лицьової лінії в чужій штрафній і спробував пробити-прострілити, але м'яч пройшов уздовж воріт.

34 хв. Непогано Ракицький пробив після розіграшу штрафного, але м'яч пролетів трохи мимо.

Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів29 хв. Ну нарешті! Гладкий добиває м'яч у ворота після чергового сейву Віланда!

27 хв. Класний дальній удар Степаненко, Віланд відбиває, Бернард добиває у ворота. Але суддя свистить офсайд.

21 хв. Бернард непогано подав у штрафний на Гладкого, але той пробити нормально не зміг.

17 хв. Поки що оборона Мальме грає впевнено.

Шахтар - Мальме: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів11 хв. Степаненко вибив з гри Левицькі. Того змінює Ракип.

8 хв. Непогана спроба пробити з лінії штрафного від Марлоса - трохи неточно.

5 хв. Активно розпочав гру Шахтар. Це непогано.

Початок матчу

The day of the important Champions League match #ShakhtarMalmo! We need a win! shakhtar.com/en/news/36711День важнейшего матча Лиги чемпионов #ШахтерМальме! Нам нужна победа! shakhtar.com/ru/news/36711

Posted by FC SHAKHTAR on 2 ноября 2015 г.

Перед четвертим туром групового раунду Ліги Чемпіонів донеччани так і не набрали очок.

Група А

1. Реал - 7 очок
2. ПСЖ - 7 очок
3. Мальме - 3 очки
4. Шахтар - 0 очок

У першій грі між "Шахтарем" і "Мальме" донеччани так і не зуміли зламати оборону шведів. А ось "Мальме" зміг забити зусиллями Розенберга, який скористався помилкою оборони донеччан.

У цій Лізі Чемпіонів "Шахтар" уже встиг зіграти один домашній матч. Гра проти ПСЖ завершилася лише 4 поразкою в 17 домашніх матчах донеччан. А ось 8 домашніх матчів "Шахтар" виграв.

"Мальме" вже двічі приїжджав в Україну. І жодного разу не зміг перемогти. В 1978 році вони зіграли внічию з "Динамо". А в 2011 році в Харкові шведи були розбиті "Металістом" 3:1. При чому, два голи забив нинішній "гірник" Тайсон.

В останніх своїх матчах донеччани зуміли налагодити реалізацію. У Кубку України донеччани розгромили "Тернопіль" 4:0, після чого в Запоріжжі була знищена "Зоря" з рахунком 7:1.

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу:

"Ми виглядали не дуже добре, але розібрали помилки і будемо намагатися зіграти краще. В першу чергу, важлива мотивація - на виїзді ми все ж думали, що легко візьмемо очки. Ми були розслабленими, задовольнялися тим, що домінували і багато володіли м'ячем. Сподіваюся, будемо більш мотивованими, ніж "Мальме", і доб'ємося позитивного результату".

Головний тренер "Мальме" Оге Харейде:

"Очікую, що "Шахтар" кине в атаку всі свої сили, щоб забити. Ми бачили, як він грали проти нас в Швеції, і в цей раз, гадаю, йому доведеться ризикувати навіть більше. Ми зосередимося на захист, але якщо нам вдасться добре переходити від оборони до атаки і використовувати вільні зони, "Шахтарю" буде дуже важко".