Динамо - Фіорентина: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи

У першому матчі чвертьфіналу Ліги Європи київське "Динамо" не змогло втримати перемогу над "Фіорентиною".

16 квітня, 22:00
Київ, "Олімпійський"
Динамо - Фіорентина, 1:1
Гол: Ленс, 36 - Бубакар, 90+2
Динамо:
Шовковський, Данило Сілва, Антунеш, Драгович, Хачеріді, Сидорчук, Рибалка, Буяльський, Ленс, Ярмоленко, Теодорчик
Фіорентина: Нето, Гонсало Родрігес, Савич, Алонсо, Томовіч, Бадель, Фернандес, Хоакін, Борха Валеро, Гомес, Салах

Фінальний свисток

90+3 хв. Томовіч дуже грубо зіграв проти Ленса.

90+2 хв. Ну... Варгас виконав подачу справа, Бубакар спочатку м'яч підбив вгору, а після ударом через себе відправив м'яч у ворота...

Динамо - Фіорентина: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи86 хв. Складно зараз Динамо. М'ячем володіють гості і намагаються якомога швидше доставити його в штрафний майданчик киян.

80 хв. Буяльського змінює Чумак.

Динамо - Фіорентина: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи77 хв. Бубакар виходить замість Гомеса.

77 хв. Валеро пробив головою після подачі з флангу, але влучив м'ячем у штангу.

74 хв. Салах спробував закрутити м'яч у лівий кут, але Шовковський забрав м'яч.

Динамо - Фіорентина: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи68 хв. Хачеріді відзначився грубим фолом.

Динамо - Фіорентина: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи67 хв. Варгас виходить замість Хоакіна, а Беланда поміняв Сидорчука.

Динамо - Фіорентина: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи65 хв. Сидорчук в центрі поля зірвав випад суперника.

58 хв. Кілька небезпечних подач виконали гості у штрафну Динамо. Але до удару справа не дійшла.

52 хв. Поки кияни грають досить впевнено. Більше тримається м'яч у них

46 хв. Рибалка зважився на дальній удар, але трохи по воротах не влучив.

Другий тайм

Перерва

Динамо - Фіорентина: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи45+1 хв. Гомес заїхав в обличчя ліктем Хачеріді

Динамо - Фіорентина: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи43 хв. Драгович порушив правила на Валеро.

42 хв. Знову заспокоїлася гра. Кияни віддали м'яч супернику і відійшли на свою половину поля.

Динамо - Фіорентина: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи36 хв. ТАК!!!! ЛЕНС!!! Змістився голландець зліва в центр, пробив і від рикошету м'яч залетів у варота!

31 хв. небезпечно пробивав Фернандес з-за штрафної, але не докрутив м'яч у ворота

26 хв. Салах бив, але Шовковський зреагував!

Динамо - Фіорентина: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи23 хв. Не може продовжити гру Антунеш. Виходить Вида.

17 хв. Вийшло Динамо забрати ненадовго м'яч собі. Дорожать ігровим снарядом, тому намагаються не сильно лізти в атаку.

13 хв. Ох! Хоакін бив з меж штрафного після контратаки гостей, але Хачеріді встиг накрити удар.

8 хв. А зараз настала черга Фіорентини потримати м'яч. Відзначимо високий пресинг у виконанні італійців.

4 хв. До початку матчу м'яч більше тримається у киян. Але поки моментів немає.

Почався матч

В матчах з киянами "Фіорентина" не програла жодного разу. Обидва двоматчевих протистояння італійці починали з перемоги з мінімальною різницею в рахунку, після чого домагалися нульовою нічиєю. Голи Лучано Кьяруджі і Маріо Мараски принесли "Фіорентині" виїзну перемогу над "Динамо" (2:1) у другому колі Кубка європейських чемпіонів-1969/70, а вдома італійці встояли - 0:0.

"Динамо" здобуло лише дві перемоги у 18 зустрічах з італійськими клубами. Обидва припали на груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА-2004/05, де кияни обіграли "Рому". Матч у столиці Італії завершився присудженням господарям технічної поразки за поведінку вболівальників, які кинули предмет у головного рефері Андерса Фріска.

"Фіорентина" провела проти українських клубів вісім матчів і жодного разу не програла, здобувши п'ять перемог при трьох нічиїх. У цьому єврокубковому сезоні "Динамо" виграло всі п'ять домашніх матчів з різницею в два м'ячі або більше.

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров:

"Ми подивилися достатньо матчів за участю "Фіорентини". Її тренер має можливість варіювати складом, так як в команді вистачає досвідчених гравців, які виступали на самому серйозному рівні. Все це говорить про клас нашого суперника. Однак ми готові до зустрічі з ним і сподіваємося здолати його".

Головний тренер "Фіорентини" Вінченцо Монтелла:

"Природно, ми прилетіли в Київ з самими серйозними намірами. Ні про яку недооцінку суперника не може йти мови. Зовсім навпаки! "Динамо" - збалансована команда, і в кожній з її ліній вистачає висококласних гравців. Я дуже поважаю Сергія Реброва, який є моїм ровесником, і який дуже досяг успіху на тренерському терені. Поза всяких сумнівів, нашій команді буде дуже непросто".