Барселона - Баварія: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Барселона - Баварія: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів Фото: AFP

РБК-Україна провело онлайн-трансляцію матчу Ліги Чемпіонів

У першому матчі півфіналу Ліги Чемпіонів "Барселона" зуміла переграти "Баварію".

6 травня, 21:45
Барселона "Камп Ноу"
Барселона - Баварія, 3:0
Гол: Месси, 77, 80, Неймар, 90+3
Барселона:
тер Штеген, Алвес, Піке, Маскерано, Альба, Ракітіч, Бускетс, Іньєста, Мессі, Суарес, Неймар
Баварія: Нойер, Рафінья, Боатенг, Бенатья, Бернат, Лам, Алонсо, Швайнштайгер, Т. Алькантара, Мюллер, Левандовскі

Все! Кінець цього неймовірного матчу

90+3 хв 3:0!!! Неймар майже від центру поля добіг до воріт Нойєра і точно переграв того!

Барселона - Баварія: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів87 хв. А Іньєсту змінює Рафінья

Барселона - Баварія: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів82 хв. Замість Ракітіча вийшов Хаві.

Барселона - Баварія: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів80 хв. Що творить аргентинець?! Спочатку Мессі пройшов захисника, після чого легко перекинув Нойєра!

Барселона - Баварія: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів77 хв. Забиває Барса! Алвеш зумів продертися по правому флангу і віддати на Мессі, який точним ударом з лінії штрафного пробив Нойєра!

Барселона - Баварія: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів69 хв. Неймар грубо зіграв проти Тьяго.

64 хв. Ракітіч віддав в штрафну на Неймара, той прибрав під праву і відправив м'яч у небеса.

Барселона - Баварія: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів56 хв. Бернат фолить проти Мессі в центрі поля.

51 хв. Баварія активніше почала другий тайм. Гра в основному проходить біля воріт тер Штегена.

Барселона - Баварія: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів46 хв. Дані Алвеш валить Левандовскі на лінії штрафного.

Другий тайм

Кінець першого тайму

40 хв. Іньєста шикарнымпасом знайшов у штрафному Алвеша, який другим дотиком пробив, але Нойер знову зіграв на висоті!

Барселона - Баварія: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів35 хв. Алонсо награв на картку.

34 хв. Гра остаточно вирівнялася. Моментів немає. Та й комнади не особливо "стараються".

27 хв. Суарес пробивав головою після подачі кутового, але м'яч пройшов над воротами.

22 хв. Баварія перемістила основні дії на половину поля Барси. Але поки без моментів.

18 хв. Мюллер класно вийшов зі штрафної і віддав пас назад на Левандовські, але той до м'яча нормально не дотягнувся!

15 хв. А тепер Суарес прострілює і Неймар б'є, але влучає в Рафинью!

12 хв. Суарес вийшов один на один з Нойером, але переграти того не зміг!

10 хв. Поки що команди прям забули про центр поля. Дуже швидко м'яч переміщується від штрафної до штрафної.

5 хв. Неймар непогано пробив з півкола, але Нойєр зіграв впевнено.

Почався матч

Хосеп Гвардіола відбувся в "Барселоні" як гравець і як тренер, але нині каталонець протистоїть рідному клубу і постарається добитися з "Баварією" перемоги на "Камп Ноу" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів УЄФА.

Тричі заволодівши європейської короною, Гвардіола отримав культовий статус серед каталонських вболівальників, але головну інтригу несе з собою не стільки повернення героя, скільки можливість синьо-гранатових взяти у "Баварії" реванш за принизливу поразку в півфіналі дворічної давності - 0:7.

Обидві команди потужно зіграли у чвертьфіналі. "Барселона" розгромила "Парі Сен-Жермен" з загальним рахунком 5:1, а "Баварія" відреагувала на гостьову поразку від "Порту" (1:3) переконливою перемогою у Німеччині - 6:1.

"Баварія" виграла три з чотирьох останніх поєдинків з "Барселоною" на "Камп Ноу", включаючи півфінальний матч Ліги чемпіонів-2012/13, коли німці забили супернику три м'ячі.

Два роки тому, перед поїздкою до Іспанії, "Баварія" розгромила каталонців вдома - 4:0. Дубль оформив Томас Мюллер, по голу забили Маріо Гомес і Ар'єн Роббен. У повторній зустрічі знову відзначилися Роббен і Мюллер, а Жерар Піке забив автогол.

Головний тренер "Барселони" Луїс Енріке:

"Нас чекає важлива сутичка з справжнім важковаговиком, але я налаштований оптимістично. Я знаю Пепа і знаю, що можливі сюрпризи, здатні ускладнити нам життя. В цьому сезоні ми справлялися з різними проблемами, які чинили нам суперники".

Головний тренер "Баварії" Хосеп Гвардіола:

"Мені приємно повернутися сюди. У мене багато спогадів. Звичайно, для мене це особливе протистояння, адже я довгі роки виступав за "Барселону" і тренував її. Але тепер я в "Баварії", і завтра у нас тут матч. Це моя робота, і я докладу всіх зусиль. Домогтися успіху буде непросто, проте тут ми опинилися невипадково. Я радий, що ми пробилися в півфінал. У нас є хороші шанси дійти і до Берліна".