В Україні значно нівелювалися політичні ризики, - аналітики.

15.03.2010 13:55

Останні події на політичному фронті України значно нівелювали політичні ризики країни, відзначають аналітики інвестиційної компанії «Тройка Діалог».

«Останні події на політичному фронті України настроюють нас на позитивний лад. Створення парламентської коаліції і формування нового уряду дають підстави вважати, що виконавча і законодавча гілки влади знайшли певний консенсус. Остання обставина дозволяє сподіватися, що їх взаємодія стане набагато продуктивнішою, внаслідок чого бюджет країни на поточний рік може бути затверджений вже в квітні.

Ми вважаємо, що останні події значно нівелювали політичні ризики країни (зокрема, після формування коаліції термінова необхідність проведення позачергових парламентських виборів відпала). Більш того, основні очікування інвесторів поступово переміщаються в економічну площину і в першу чергу пов'язані зі здатністю нового уряду дотримуватися жорсткої бюджетної політики (значно обмеживши дефіцит бюджету), скорегувати внутрішні ціни на газ і порозумітися з МВФ з метою відновлення фінансування. Ми вважаємо, що шанси на оптимістичний результат в даній ситуації достатньо високі, особливо, якщо врахувати те, що новий прем'єр-міністр Микола Азаров є більше фінансистом, ніж політиком.

В зв'язку з цим ми ухвалили рішення понизити на 100 б.п. оцінку справедливого спреда за суверенними єврооблігаціями України (до рівня 500 б.п.) і паперами квазісуверенних позичальників: Нафтогазу України (до 550 б.п.), Укрексімбанку (до 700 б.п.). При цьому ми зберігаємо в списку рекомендацій на покупку єврооблігації України з погашенням в 2011, 2012 і 2013 роках, а також папери Нафтогаз-14», - сказано в їх звіті.


Курсы валют 28/05 Спрос Предл.
28/05 8.05 8.09
28/05 10.045 10.219
28/05 2.465 2.564
07:00 1.25324 1.25374
Новости партнеров
 
Загрузка...

Опитування на сайті РБК-Україна

Результати попереднього опитування

Яку користь принесе Євро-2012 особисто вам?
 Матеріальну
 Можливість відвідати Польщу без візи
 Можливість краще ознайомитися з Україною
 Можливість поспілкуватися з іноземцями
 Шанс подивитися на українських стадіонах хороший футбол
 Додаткові вихідні
 Можливість виїхати з Києва на час Євро
 Не принесе ніякої
 Принесе збитки
 Мені все одно, я ненавиджу футбол
Скільки разів за останній рік Ви бували за кордоном?
  Всего: 5429
:::::::::::::: Один раз - 706 (14%)
::::::::: Два-три рази - 453 (9%)
::: Більше чотирьох разів - 161 (3%)
:: Не більше 10 разів - 60 (2%)
::: Більше 10 разів - 147 (3%)
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Жодного разу - 2192 (41%)
::::::::::::::::::::::::::::: Взагалі не бував (бувала) за кордоном - 1568 (29%)
::: Я постійно жив (жила) за кордоном - 142 (3%)
Реклама  ·   Опитування  ·   Про компанію  ·   Карта сайту  ·   Контакти  ·  
Все замечания и пожелания присылайте на webmaster@rbc.ua
Все права защищены и охраняются законом. © 2005 - 2012  РБК-Украина
Автоматизированное извлечение информации сайта запрещено.
Подробнее о соблюдении авторских прав и размещении рекламы.
Яндекс.Метрика