Поява української версії сайту УЄФА свідчить про повну довіру до нашої країни, - Г.Суркіс.

12.02.2010 12:32

Поява української версії офіційного сайту УЄФА свідчить про повну довіру до нашої країни, вважає президент Федерації футболу України Григорій Суркіс.

«Для міжнародних організацій такого глобального масштабу, як УЄФА, поява української версії офіційного інформаційного продукту - явище безпрецедентне. Що, з одного боку, є черговим кроком в реалізації довгострокової політики УЄФА з просування на схід. З іншого боку, служить проявом повної довіри до нашої країни, а також свідоцтвом високого авторитету українського футболу.

Наділивши Україну і Польщу правом проведення фінального турніру ЄВРО-2012, УЄФА разом з Федерацією футболу України і Польським футбольним союзом потурбувалася про те, щоб жителі обох країн могли отримувати достовірну інформацію про хід підготовки до чемпіонату з перших вуст на рідній мові. І, зрозуміло, UEFA.com надає своїм читачам повний спектр інформації про всі значущі футбольні події на континенті.

Будучи громадянином і патріотом своєї країни, будучи президентом національної федерації футболу і членом Виконкому УЄФА, я з натхненням зустрів цю звістку. Упевнений, це - хай і невеликий, але черговий і дуже важливий внесок в інтеграцію України в європейське співтовариство. Не кажучи вже про те, що це просто приємна, хороша новина для кожного з мільйонів українських уболівальників», - сказав президент ФФУ.


Курсы валют 28/05 Спрос Предл.
28/05 8.05 8.09
28/05 10.045 10.219
28/05 2.465 2.564
06:10 1.25263 1.25313
Новости партнеров
 
Загрузка...

Опитування на сайті РБК-Україна

Результати попереднього опитування

Яку користь принесе Євро-2012 особисто вам?
 Матеріальну
 Можливість відвідати Польщу без візи
 Можливість краще ознайомитися з Україною
 Можливість поспілкуватися з іноземцями
 Шанс подивитися на українських стадіонах хороший футбол
 Додаткові вихідні
 Можливість виїхати з Києва на час Євро
 Не принесе ніякої
 Принесе збитки
 Мені все одно, я ненавиджу футбол
Скільки разів за останній рік Ви бували за кордоном?
  Всего: 5429
:::::::::::::: Один раз - 706 (14%)
::::::::: Два-три рази - 453 (9%)
::: Більше чотирьох разів - 161 (3%)
:: Не більше 10 разів - 60 (2%)
::: Більше 10 разів - 147 (3%)
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Жодного разу - 2192 (41%)
::::::::::::::::::::::::::::: Взагалі не бував (бувала) за кордоном - 1568 (29%)
::: Я постійно жив (жила) за кордоном - 142 (3%)
Реклама  ·   Опитування  ·   Про компанію  ·   Карта сайту  ·   Контакти  ·  
Все замечания и пожелания присылайте на webmaster@rbc.ua
Все права защищены и охраняются законом. © 2005 - 2012  РБК-Украина
Автоматизированное извлечение информации сайта запрещено.
Подробнее о соблюдении авторских прав и размещении рекламы.
Яндекс.Метрика