Україна розгромлена Францією

Французи почали матч дуже потужно , понеслися в атаку з перших хвилин. П'ятов врятував на самому старті зустрічі , перевівши на кутовий удар Матьє Вальбуена . На 8 хвилині той же Вальбуена навісив з кутового , і забутий усіма Погба пробив головою - вище воріт. На 17 (!) Хвилині нашим вдалося провести хоч якусь подобу атаки. Ярмоленко навішував на Зозулю , але Сахо вибив м'яч на кутовий. Корнерів Ротань подав три поспіль , але жоден з них не закінчився небезпечним моментом .

А на 22 хвилині Мамаду Сахо відкрив рахунок. Хачеріді перервав передачу Вальбуена , але м'яч відскочив на лінію штрафного . Рібері потужно пробив у нижній кут , П'ятов врятував збірну України , але першим на добиванні виявився Сахо . Зазначимо , рекордна серія Пятова в підсумку склала 752 хвилини - збірна України не пропускала з 26 березня 2013 року. І Ось Сахо цю серію перервав .

Через вісім хвилин французи на куражі забили і другий. Правда , арбітр у цьому епізоді зафіксував офсайд у Каріма Бензема , хоча , як показали повтори , гол був забитий в рамках правил . На 34 хвилині Карім Бензема забив, і гол на цей раз був зарахований. Кабайе пробив з лінії штрафний , рикошет від грудей Вальбуена і м'яч опинився в ногах Бензема. Карім без зусиль переграв П'ятова. Інша справа , що тут-то офсайд саме був ... З рахунком 2:0 перший тайм і завершився.

А на початку другого Євген Хачеріді отримав другу жовту картку і залишив нашу команду в меншості на 45 хвилин. Євген ціною порушення правил зупинив прохід Рібері по лівому флангу .

А далі посипалися моменти Франції. Рібері , Вальбуена , Погба , знову Рібері ... Україна відверто грала на відбій , ситуацію не рятувало навіть посилення оборони в особі Гусєва.

У наших , правда , був прекрасний момент на 71 хвилині. З подачею Коноплянки зі штрафного оборона Франції впоралася , але гості організували атаку другим темпом. Ракицький пробив , м'яч відскочив від Сахо . Зозуля міг дотягнутися до м'яча , але той виявився в руках Льоріса .

За таку " зухвалість" нам відповіли відразу ж. На 72 хвилині Мамаду Сахо розстріляв П'ятова , оформив дубль і вивів Францію на Чемпіонат світу . Вихід Селезньова в кінцівці вже нічого не виправив.

Франція - Україна - 3:0

Сахо (22), Бензема ( 34 ) Сахо ( 72 )

Франція : Льоріс , Дебюші ( Санья , 78 ) , Варан , Сахо , Евра , Матуіді , Погба , Кабайе , Вальбуена , Бензема ( Жиру , 82 ) , Рібері

Україна : П'ятов , Мандзюк , Хачеріді , Ракицький , Шевчук , Ротань , Едмар , Ярмоленко , Безус ( Гусєв , 65 ) , Коноплянка , Зозуля (Селезньов , 76 )